Ik leer je tijdens de lessen veilig en zacht bewegen met je veranderende lichaam. De focus van zwangerschapsyoga ligt op hoe een houding voelt voor jou, niet op het nastreven van een bepaalde houding. Zwangerschapsyoga is er voor elke mama: veel of geen yoga ervaring, iedereen is welkom!
We maken ruimte voor je groeiende buik en versterken tegelijk je spieren. Dat zorgt ervoor dat je soepel blijft in deze bijzondere periode, maar ook dat je technieken meekrijgt die helpen bij eventuele zwangerschapskwaaltjes.
We gaan elke les aan de slag met:
- Aangepaste houdingen
- Ademhalingstechnieken
- Meditatie & relaxatie
- Bewustzijn van je eigen lichaam
- Verbinding met je baby'tje in de buik
Samen met andere mama's geniet je van de zwangerschap, vind je herkenning en begrip bij elkaar. Ik leer jullie als doula ook concrete handvaten die kunt inzetten tijdens de bevalling. Zo ben je lichamelijk en geestelijk voorbereid voor de komst van je kindje.
Voor wie is zwangerschapsyoga?
- Je bent welkom vanaf 12 weken zwangerschap
- Je kan de lessen volgen tot aan je bevalling
- Je hebt geen ervaring nodig in yoga
- De lessen worden aangepast aan de individuele noden van elke mama
Soul Circles
